Juhatus

Juhatuse kontaktid

Kirja saatmiseks kogu juhatusele: juhatus@eiops.edu.ee

Juhatus alates 1.07.2015

Eelmine juhatuse koosseis:

Revisjonikomisjon kuni 30.06.2015:

• Hanna Toom
  • Aivar Halapuu

Pikemalt juhatusest:

Birgy Lorenz on Pelgulinna Gümnaasiumi meediaõpetaja ja IT arendusjuht. Lemmikteemaks peab laste ja õpetajate harimist e-ohutuse valdkonnas, on Tiigrihüppe Sa koolitaja ja materjalide looja „Teadlikkuse tõstmise interneti turvalisemaks kasutamiseks“ ettevõtmises ning uuris sama asja ka Tallinna Ülikooli doktorantuuris. Nüüdest töötab Tallinna Tehnikaülikoolis ja on Küberolümpia projektijuht.

Edmund Laugasson on tuntud kui vabatarkvara entusiast Tallinna Ülikoolist. Edmund on heasoovlik abimees igale koolile kes soovib ellu viia liitumist Google Apps EDU’ga ehk siis haridusasutustele mõeldud Google organisatsioonikontoga või unistab tegelikkuses maksmise nõiaringist pääseda, võttes kasutusele vabatarkvaralised lahendused, mis on tegelikult ka Eesti riigi soov ja tahe läbi riikliku õppekava ja riigihangete. Edmund uurib vabatarkvara juurutusprobleeme Tallinna Ülikooli doktorantuuris.

Silver Püvi arendab põhikohaga tegevust Arvuti Traumapunkt OÜs, mis pakub mitmetele koolidele IT alast tuge ja „know how“. Lisaks on ta tegutsev nii Loo kui Kose kui kes teab kui paljudes koolides aineõpetaja või koostööpartnerina. Silveri eesmärgiks on viia Eesti koolide IKT lahendused parimaks võimalikust just nende vahenditega, mis juba koolil olemas on ning loomulikult anda head nõu ka edasiarenguks. Silver on ka õpetajate kutsestandardi ekspert ja meie esindaja.

Rasmus Kits - robootika eestvedaja ja mitteformaalse õppe austaja, töötab 21. koolis ja juhib Rakvere piirkonna Progetiigreid.

Laido Valdvee - Viljandi Jakobsoni Kooli Õppejuht/haridustehnoloog. Lastele õpetab animatsiooni ja 3D modelleerimist. On olnud võrgupidude korraldaja, kuid praegu on Progetiigri maakonna eestvedaja.

Endised juhatuse liikmed:

Taimi Dreier sai IT-alase hariduse Tartu Ülikoolis informaatikaõpetajate kutsekursustel ja annab oma panuse töötades nii Pärnu Ülejõe Gümnaasiumis informaatikaõpetajana kui ka Tiigrihüppe Digitiigri koolitajana. Tee on tedagi viinud Tallinna Ülikooli omandama magistriõppes uut ja huvitavat haridustehnoloogi kutset.

Aare Klooster on töötanud üle 14 aasta Tallinna Majanduskoolis IT juhi kui ka IT ainete õpetajana. Tema teeneks võib lugeda 1999 aastal Eestis võrgupidude traditsiooni algatamist korraldades kuni 500 osalejaga võrgupidusid. Programmeerijana on loonud hulgaliselt tarkvara ja infosüsteemi lahendusi. Lõpetanud TTÜ magistratuuri. Hiljuti jätkas õpinguid TLÜ doktorantuuris küberturvalisuse teemal.